AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Shop

AmaterCup neprovozuje žádný obchod či eshop, není klasickým internetovým obchodem. Pokud v rámci "butiku" prezentuje AmaterCup své reklamní předměty, značkový textil nebo doplňky, pak jde o produkty (či služby) primárně určené pouze k prezentaci AmaterCup či vnější komunikaci, a tyto neslouží k přímému prodeji.

Pokud v rámci jednotlivých akcí pod hlavičkou AmaterCup dochází k nabídce a prodeji zboží či služeb mezi jendotlivými účastníky, prohlašuje pormotér, že nejde o aktivity jím poskytované a organizované, a jde o osobnní záaležitosti jednotlivých účastníků jako takových.


akce.jpg
firemní akce

Plánujete firemní večírek a bowling považujete za nudný? Chcete uspořádat pro vašeho obchodního partnera zajímavé setkání a golf se jeví jako otřepané téma? Řešíte teambuilding?

AmaterCup díky dlouholetým zkušenostem umí nabídnout řešení jakékoli automobilové akce. Máme kontkakty na všech tuzemských závodních okruzích, umíme zajistit zajímavé motoristické akce mimo klasické autodromy. 

Kurzy, školení, prezentace, řidičské tréninky, školy smyku? Cokoli ... jen stačí říct. Kompetní přípravu akce považujeme za samozřejmost, ať už jde o ubytování nebo občerstvení. Více než dvacetiletá zkušenost v oblasti gastronomie a vzdělání a odborná praxe v hotelnictví jsou dobrou vizitkou našeho realizačního týmu.

OtevřenéAkce