AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

1. ZÁVOD AC 2020

Písek (23.5.2020)

amatercup b2.jpg

AmaterCup 1. podnik na závodním okruhu v Písku

Informace týkající se závodu sobotu 23. května 2020 ve Písku.

Vzhledem k aktuální situaci a nařízením vlády ČR platí níže uvedené podmíky pro registraci. Pokud by došlo k uvolnění/změnám, které by umožnovaly návrat k původnímu stylu pořádání akce tak, jako v minulosti, budeme včas na tuto situaci reagovat.

Nicméně zatím je možné akci uspořádat za velmi specifických podmínek, které popíšeme níže, včetně způsobu, jakým je možné se na akci registrovat.

Platí následující podmínky.

  1. Kapacita akce je dle nařízení vlády omezena, je možné, aby přijel závodník plus spolujezdec na jedno auto
  2. Lze sebou mít další spolujezdce, mechaniky, atd., - po předchozí dohodě
  3. Cena akce je 3.990 Kč
  4. Občerstvení na místě bude formou balených nápojů a sendvičů. Restaurace, administrativní místnost, atd. budou uzavřeny.
  5. Na místě nebude posezení určené ke konzumaci atd., stan
  6. Toalety budou k dispozici - je zapotřebí dodržovat hygienické podmínky pouze jednoho člověka na toaletách.
  7. Bude nutné dodržovat přísné hygienické podmínky, a to zejména udržovat při osobním kontaktu bezpečnou vzdálenost.
  8. Bude nutné při osobním kontaktu, resp. mimo automobily, nosit roušku!
  9. Platí zákaz zhlukovat se a držt odstupy min 2 metry
  10. Hluk vozů je omezený na 90 dB - při porušení vyloučení z akce bez náhrady

 

Pokud i přes tyto velmi přísné podmínky máš zájem přijet, budeme moc rádi. Pro registraci je zapotřebí přihlásit se na našem webu a následně si potvrdit účast telefonicky na čísle 603 296 696 , bez telefonického potvrzení není účast možná!


První závod roku 2020 je určen pro všechny příznivce amatérského zápolení, přijet mohou ti, kdo řídí předokolky, zadokolky i auta s pohonem všech kol, nezáleží na tom, jde-li o benzín nebo diesel. manuál či automat. 
Důležitá je chuť prožít s podobně zaměřenými nadšenci příjemný den, zajezdit si, zatrénovat si, zlepšit své řidičské umění, vyzkoušet a poznat své auto, připravit techniku... 

Jak celý den probíhá? Ráno se začne registrací jezdců respektive administrativní přejímkou a rozpravou zaměřenou zejména na bezpečnost, tak je pro AmaterCup prioritou. A pak následuje volné ježdění a trénink. Kdokoli z jezdců může jezdit zcela libovolně a bez omezení, vjezd na dráhu není omezen, pouze v případě naplnění propustnosti dráhy je vjezd na závodní okruh korigován. 

Přes oběd, který je stejně jako celé občerstvení v ceně startovného, se upraví dráha, připraví se profesionální časomíra a pak se jedou měřené jízdy - dva okruhy ve třech kolech stylem závodu do vrchu, na trati je vždy jedno auto pro zachování maximální bezpečnosti. Jezdec je vpuštěn na dráhu, zajede jedno zahřívací kolo, dojede k časomíře, kde letmým startem odstartuje, zajede jedno kolo, druhé kolo a v jeho závěru je změřen čas a jezdec zajíždí do depa. 

Cena startovného za jednoho jezdce a auto je 3.990 Kč. V rámci startovného má jezdec celodenní vjezd na dráhu, celodenní občerstvení v ceně, možnost vzít sebou na akci jednoho spolujezdce, včetně celodenního občerstvení - celý den bude v depu jídlo a teplé i studené nápoje. 
Pro jezdce i spolujezdce je povinná na závod ochranná přilba - pro závodníky, kteří ji nemají, máme přilby v rámci startovného k zapůjčení. Jezdec (případně spolujezdec) dostanou identifikační pásky, na základě kterých budou mít přístup celý den do zázemí s cateringem, jezdec také bude takto identifikován pro vjezd na závodní dráhu. 

Časy jednotlivých jízd se sčítají, a ten, kdo dosáhne ve své skupině (dělení je do třech kategoriích podle objemu motoru, výkonu a hmotnosti) nejlepšího času, vyhrál. Podle umístění v závodě se přidělují body a ti jezdci, kteří jezdí pravidelně, tak mohou soutěžit o umístění v celkovém hodnocení. 

Hlásit se můžete jako obvykle po registraci kliknutím na níže položené přihlašovací tlačítko - registrovaní jezdci po přihlášení do systému zadáním jména a hesla, neregistrovaní zájemci po vyplnění stručného registračního formuláře. Obratem vám emailem přijdou platební informace. 

Pokud vám během několika minut po přihlášení na akci nedorazí automaticky generovaný email, zkontrolujte prosím váš spamový koš, nevyžádanou poštu, resp. se prosím ozvěte na náš email info@amater-cup.cz a vše obratem společně dořešíme a přihlášku na akci vyřídíme.HARMONOGRAM AKCE - informace pro přihlášené jezdce

8.30 - 9.00 - příjezd na okruh v Písku, registrace, rozprava

9.00 - 12.00 - bude otevřen vjezd na závodní okruh, do oběda budou probíhat volné jízdy a trénink.

12.00 - 12.30 - kolem poledne bude nainstalována na dráhu časomíra a vše se připraví ke startu.

16.00 - plánovaný konec závodu, pak následuje vyhlášení výsledků

17.00 - konec akce, odjezd

Příjezd je po městském obchvatu na trase na Praha - České Budějovice. Pro příjezd směrem od Prahy je zapotřebí sjet na prvním sjezdu za McDonaldem doprava a pokračovat podle směrových tabulek "motokárová dráha" dále. Pro příjezd od Budějovic je třeba se na tento sjezd dostat včasným odbočením před čerpací stanicí Shell a nadjetím nad obchvatem.

Parkovat je možné buď na parkovišti v areálu okruhu anebo před vjezdem na okruh – podle volného místa tak, jak bude plocha jezdci zaplňována.

Nejbližší čerpací stanice s 98 benzínem je OMV na sjezdu "Tábor" z výpadovky z Písek - České Budějovice, v obchodní zóně u hypermarketu Albert, ulice U hřebčince 2510.


View Larger Map

 

OtevřenéAkce