AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Winter Parade

Sosnová (25.2.2017)

tracdy 2012 2.jpg

Celodenní vjezd na dráhu, klouzavý asfalt, ideální podmínky pro každého bez rozdílu - druhá akce v roce 2017 je tady s jasným scénářem, volnými jízdami pro každého. Přijet mohou ti, kdo řídí předokolky, zadokolky i auta s pohonem všech kol, nezáleží na tom, jde-li o benzín nebo diesel. manuál či automat. Důežitý je dobrý technický stav auta, a chuť jeho řidiče užít si den na závodní dráze, zajezdit si, zatrénovat, užít sobotu ve společnosti podobně naladěných lidí. 

Zásadních věcí není mnoho, je zapotřebí vědět, že celý den bude otevřený vjezd na dráhu a každý může dle libosti jezdit, nebudou žádné restrikce, žádné pauzy, žádná omezení. pokud má někdo zájem jezdit na okruhu jako satelit, může. S nadsázkou samozřejmě, dbáme na bezpečnost, mezi kterou patří prevence únavy materiálu a techniky, ale také předcházení únavy řidiče. Není nic horšího než člověk, který si po padesátém kole v kuse říká, že "teď už to má v ruce a dá ještě jedno, poslední a nejrychlejší kolo."

Je na každém, zda bude ladit formu anebo auto, anebo třeba driftovat. V rámci bezpečnosti je možné věnovat se jak přípravě vozu na sezonu, ladění podvozku, a tak dále, ale také třeba jen tak jezdit pro radost, tu stopu, tu se sklouznout bokem. Pro to by měly být ideální podmínky. Přírodu a počasí neovlivníme, ale scénáře nejsou nepředvídatelné. Buď bude sníh a led na dráze a bude to klouzat. anebo bude nad nulou, a my budeme dráhu kropit vodou, aby to klouzalo. Prostě uděláme vše pro to, aby si každý jezdec den na okruhu maximálně užil.

Jezdit se bude na tradiční asfaltové části sosnovského okruhu, po celou dobu akce bude připraveno tak jako obvykle občerstvení pro řidiče i spolujezdce v ceně startovného, jehož cena je 2490 Kč.

HARMONOGRAM AKCE - informace pro přihlášené jezdce
Na okruh v Sosnové u České Lípy prosím přijíždějte mezi 8.30 a 9.00. V této době proběhne prezence a krátká rozprava. Parkovat se bude na ploše zadního parkoviště - druhý vjezd vpravo po příjezdu k areálu okruhu.

Od 9.00 bude otevřen vjezd na závodní okruh, konec akce 16.00. Celý den bude v depu občerstvení, teplé i studené nápoje. Ochranná přilba není povinná, ale je doporučená. Jezdit se bude na asfaltové části.

OtevřenéAkce