AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Winter PowerSlide

Sosnová (17.12.2016)

tracdy 2012 2.jpg

Zima, závodní okruh v Sosnové u České Lípy a (v ideálním případě) zasněžená dráha, je tady poslední akce AmaterCupu pro rok 2016, rádi se s vámi všemi potkáme v Sosnové u České Lípy a rozloučíme se s letošní sezonou.

Co je v plánu? Okruhový den s volným ježděním, v rámci startovného 2490 Kč mají všichni jezdci otevřený vjezd na dráhu, celý den bude k dispozici občerstvení a to nejen pro jezdce, ale i spolujezdce, kteří mohou přijet, samozřejmě zdarma. Dorazit může jako tradičně na každou akci AmaterCupu kdokoli starší osmnácti let s autem v dobrém technickém stavu, s předokolkou, zadokolkou nebo autem s pohonem všech kol.

Doufáme a věříme ve sníh, horší počasí či méně ideální povětrnostní podmínky budeme kompenzovat dobrou atmosférou, "benzínovými" řečmi a debatami nad zásadními otázkami automobilového života. Jezdit budeme asfaltovou část, v případě sněhu jsou vlastnosti dráhy jasné, pokud by sníh nebyl, tak se dá předpokládat vlhký, uklouzaný asfalt, popř. vzhledem k aktuálnímu počasí asflat s příjemně naklouzaným povrchem. Kropení v tuto chvíli není technicky možné - při teplotách u bodu mrazu nefunguje v Sosnové vodovodní systém pro plnění kropiče, samozřejmě v případě vyšších teplot nad nulou a technické způsobilosti je kropení možnou alternativou.

Po celý den bude na místě pro přihlášené jedzce i spolujezdce občerstvení v ceně startovného a vjezd na dráhu bez omezení. Hlásit se můžete jako obvykle po registraci kliknutím na níže položené přihlašovací tlačítko - registrovaní jezdci po přihlášení do systému zadáním jména a hesla, neregistrovaní zájemci po vyplnění stručného registračního formuláře. Obratem vám emailem přijdou platební informace. 

Pokud vám během několika minut po přihlášení na akci nedorazí automaticky generovaný email, zkontrolujte prosím váš spamový koš, nevyžádanou poštu, resp. se prosím ozvěte na náš email info@amater-cup.cz a vše obratem společně dořešíme a přihlášku na akci vyřídíme.

HARMONOGRAM AKCE - informace pro přihlášené jezdce

7.55 - 8.25 - příjezd na okruh v Sosnové, registrace, rozprava

8.25 - 16.00 - bude otevřen vjezd na závodní okruh

16.00 - plánovaný konec akce (v závislosti na setmění a bezpečnosti)

Parkovat budeme na zadním parkovišti - druhý vjezd doprava od příjezdu k hlavní bráně.

Čerpací stanice je cca 300 metrů od závodního okruhu směr Mladá Boleslav, další čerpací stanice s 98 oct. benzínem je v České Lípě.


. . .