AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Trackday Kopřivnice

Kopřivnice (2.4.2016)

amatercup czechring.jpg

# Dráha ve stylu rychlostní zkoušky v délce cca 6 km
# V průběhu dne změna směrů jízdy i dráhy pro větší variabilitu
# Možnost jízdy v terénu i na umělém offroad polygonu
# Pro zájemce možnost měření času jízdy na dráze


Naše předchozí výpravy na polygon automobilky Tatra ukázaly několik věcí - jde o velmi atraktivní dráhu, kterou má v oblibě jasně vyhraněná skupina jezdců. I z toho důvodu jsme se rozhodli i v letošním roce se na dráhu do Kopřivnice vrátit, a po zkušenostech z minulých akcí půjde o komorní záležitost. Nicméně opět využijeme možnosti tamního areálu plně a maximálně - celý den budeme mít k dispozici kilometry a kilometry testovacích ploch, silnic a cest.

Nejbližším stanovištěm od parkoviště a zázemí bude oblast, které pracovně říkáme „driftovací plocha“ a to proto, že jde o několik set metrů čtverečných bez překážek, bariér a záludností, na kterých budeme mít připravenou dráhu pro jízdu bokem, drifting a dlouhé powerslidy. Připraveny budou tři sekce, na kterých půjde bez potíží jak jezdit blokem, tak třeba jen tak pálit gumy a vytvářet kouřové clony.

A to není samozřejmě všechno. "Rychlostní zkouška" je pracovní název pro silničky, které se táhnou několik kilometrů napříč areálem a které lze za sebe poskládat jako parádní rychlostní zkoušku. Serpentiny, vracečky, horské silničky, z takovýchto segmentů poskládáme dráhu, na které budeme jezdit bez rizika vážné nehody. Připravena bude 6 km dlouhá trasa - pro všechny typy aut, jde o 100% asfalt, místy technického rázu, jinde zase s delším rovnějším úsekem a vyšší maximálkou.

trasa koprivnice ac.jpg
V roce 2014 jsme měli dráhu nakonfigurovanou tak, jak je patrné z mapy, další ročník zrychlil tím, že jsme některé úseky udělali přímější a rovnější a letos využijeme opět celý areál, včetně nových segmentů a zatáček, s využitím maxima nabízených rychlostních rovinek.

Cena za akci je 9.990 Kč a obsahuje vjezd do areálu a na všechny typy připravených stanovišť, zcela bez časového omezení - možnost jezdit na kterékoli připravené dráze bude možná pro všechny jezdce bez omezení. Dále je v ceně celodenní občerstvení, zdarma spolujezdec...


wrxsti2015.jpg

Jezdit budeme celou sobotu od rána (cca 8,30) až do večera (dokud budou podmínky v rámci světla bezpečné), nicméně pro ty jezdce, kteří dorazí už v pátek platí naše pozvání na společné posezení, které proběhne v páteční večer, cca 20,00 hodin v baru FiftyFifty.

Hlásit se můžete jako obvykle po registraci kliknutím na níže položené přihlašovací tlačítko - registrovaní jezdci po přihlášení do systému zadáním jména a hesla, neregistrovaní zájemci po vyplnění stručného registračního formuláře. Obratem vám emailem přijdou platební informace.

Areál je obrovský - akce ale bude, jak už bylo řečeno a vyplynulo z ohlasu jezdců na předchozích akcích - komorního charakteru pro maximální využití účastníků, prosíme proto zájemce, aby se včas registrovali.

Informace pro jezdce, kteří by chtěli přijet s autem na podvalu - není problém, pokud dorazíte už v pátek odpoledne auto zaparkovat v areálu, který je neustále pod dohledem ostrahy. A hlavně v uzavřeném areálu automobilky. Podrobnosti ohledně příjezdu, parkování, jízd, možnosti čerpat palivo (98) atd. dostanou přihlášení jezdci včas emailem.

Pokud vám během několika minut po přihlášení na akci nedorazí automaticky generovaný email, zkontrolujte prosím váš spamový koš, nevyžádanou poštu, resp. se prosím ozvěte na náš email info@amater-cup.cz a vše obratem společně dořešíme a přihlášku na akci vyřídíme.

PRO PŘIHLÁŠENÉ JEZDCE:
V sobotu začínáme v 8,30 vjezdem do areálu Tatra vstupní branou od silniče č. 58, Průmyslový park.

Do areálu budou vpuštěna pouze auta s kartou umístěnou za předním sklem - bude sloužit po celý den pro vjezd/výjezd při tankování atd. Kartu obdrží každý z účastníků v sobotu ráno na srazu před vstupní branou (anebo v pátek večer).

Cesta na polygon od vstupní brány je velice jednoduchá - projedete vstupní branou, pojedete 300 metrů rovně a po levé ruce uvidíte vjezd na polygon. V celém areálu je nutně striktně dodržovat omezenou rychlost - vyřádit se můžeme na polygonu a na dráze.

Čerpací stanice s 98 benzínem je nedaleko areálu, polohu upřesníme při rozpravě (ulice Obránců Míru, cca 1 km od hotelu Tatra)

Děti, pejsky, (lemury, papoušky, ...) nechte prosím doma, akce je určena pouze pro jezdce a spolujezdce.

Ubytování si řeší každý sám dle vlastních potřeb. Např. Hotel Tatra, hotel Olympia, Penzion pod Bílou horou.... vše několik minut od areálu.

Zaparkovat auta/podvaly lze po dohodě přímo v areálu Tatry již v pátek cca do 18,00. Zájemci o parkování - prosím volejte na místě na telefon 603 296 696. Na tomto čísle jsme samozřejmě také pro jakékoli další dotazy.

Mapa

View Larger Map