AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Track and Gravel Driving

Sosnová (1.1.2016)

ac 3 baner nahoru do textu.jpg

Okruhový den na oblíbeném závodní dráze v Sosnové u České Lípy bude patřit všem příznivcům bezpečného automobilového vyžití. A jízdy bokem.


Slibovat zasněženou závodní dráhu můžeme, ale reálně v listopadu - přes datum konání den po svátku sv. Martina - sněžit nebude. Přesto ale můžeme s jistotou nabídnout, že to na naší podzimní akci bude klouzat. 

Jak, tedy v jaké konfiguraci budeme na okruhu jezdit? K dispozici nám bude kompletní dráha v Sosnové, jak asflatová část, tak i tzv. bývalá šotolina. A náš cíl je jasný, tedy dva cíle - tím prvním je, tak jako vždy na akci AmaterCupu, zábava a příjemně strávený den ve společnosti stejně naladěných lidí a automobilových nadšenců. A tím druhým je trénink. Ať už by mělo jít o čistou stopu nebo jízdu bokem, s ohledem na zlepšování řidičských schopností.

Akce tedy bude probíhat na celém (!) závodním okruhu, jak na tradiční asfaltové části, tak i na bývalé šotolině. Z té této části dráhy byla provozovateli areálu odstraněna šotolinová vrstva, takže nehrozí poškození nebo nadměrné zašpinění auta, nicméně na asfaltu je stále ještě malá vrstva prachu a ten způsobuje, že asfalt klouže. Což je naším pohledem velice žádoucí.

amatercup banyrek 2.jpg

Znovu se vrátíme k počasí, přejemme si sníh, ale ten nemusí napadnout... Nicméně aby klouzal i zbytek dráhy, v případě, že nebude nasněženo či dostatečně vlhko, můžeme asfalt kropit a střídat tak mokré a suché podmínky na trati.

Pro koho je akce určená? Pro každého, kdo chce jezdit a zlepšit své řidičské schopnosti. Startovní listina je otevřena pro všechny řidiče (starší osmnácti let a s platným řidičákem) bez rozdílu, nezáleží na typu auta, stáří, modelu či palivu v nádrži. Počet účastníků bude pro maximální komfort přihlášených omezen. Platí, že jede ten, kdo se registruje online níže na stránce a a složí startovné.
To je 4.990 Kč a zahrnuje jak celodenní vjezd na dráhu bez omezení, tak celodenní občerstvení, možnost přijet a jezdit se spolujezdce a samozřejmě i občerstvení pro něj. V případě jakýchkoli dotazů jsme samozřejmě k dispozici na obvyklých kontaktech, těšíme se naviděnou v Sosnové!

!!!! POZOR - PLATÍ, ŽE STARTOVNÍ LISTINA NA AKCI BUDE V ZÁJMU BEZPEČNOSTI A CO NEJKOMFORTNĚJŠÍCH JÍZD PŘIHLÁŠENÝCH JEZDCŮ OMEZENA!!!

Hlásit se můžete jako obvykle po registraci kliknutím na níže položené přihlašovací tlačítko - registrovaní jezdci po přihlášení do systému zadáním jména a hesla, neregistrovaní zájemci po vyplnění stručného registračního formuláře. Obratem vám emailem přijdou platební informace. 

Pokud vám během několika minut po přihlášení na akci nedorazí automaticky generovaný email, zkontrolujte prosím váš spamový koš, nevyžádanou poštu, resp. se prosím ozvěte na náš email info@amater-cup.cz a vše obratem společně dořešíme a přihlášku na akci vyřídíme.

Informace pro přihlášené jezdce:
Na závodní okruh prosím přijíždějte mezi 8.30 - 9.00 hodin, v 9.00 proběhne stručná rozprava a bezpečnostní briefing, cca na 12.00 - 13.00 je naplánován oběd (bez přerušení jízd na okruhu). J
ezdit se bude do cca 16,00 hodin.

Parkovat budeme na zadním parkovišti - druhý vjezd doprava od příjezdu k hlavní bráně.

Čerpací stanice s 98 oktanovým benzínem v České Lípě.


View Larger Map