AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Snow Drift Livigno 2015

Livigno (26.2.2015)

!!!!!!! INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÉ JEZDCE !!!!!!!

KAPACITA AKCE JE ZAPLNĚNA A PŘIHLÁŠKY UKONČENY

livigno zahlavi.jpg

Okruh v Livignu je driftům zaslíbený, sněhu bylo mraky, majitel s obsluhou příjemní. Tak tedy základní informace – akce ve společné režii autorizovaného servisu AWD a AmaterCupu se koná v italském středisku Livigno, příjezd na místo máme 26.2, jezdit se bude 27. – 28. 2. 2015 od rána až do večera.

Tedy v pátek i v sobotu se jezdí od 9 do 18 hodin bez omezení. Nejprve ale jak se do Livigna dostat? Podle konkrétní trasy z Prahy, resp. z Mnichova je to 670 až 740 km.Program je jednoduchý – ježdění, ježdění a zase ježdění. Ráno v 8:30 se sejdeme na okruhu, řekneme si, co a jak, pak to ježdění až do 18. hodiny večerní.

Co je je na pořadu dne? Regulovaný vjezd na okruh dlouhý cca 1 km a přilehlou cvičnou plochu, ubytování s polopenzí od čtvrtka 26. 2. do neděle 1. 3. 2015. každý den občerstvení ve vytápěné chatě, úprava okruhu dle potřeby a aktuálních podmínek a společné cca tři minuty trvající video.Na okruhu je možno jezdit s běžnými zimními pneumatikami či hrotovanými pneumatikami typu Nokian Hakkapeliitta 5, 7 či 8, Monte Carlo atd. Silně doporučujeme si s sebou vzít pneu s hroty, ježdění si užijete násobně více, avšak, závodní gumy s hřebíky nechte doma - nadměrně opotřebovávají pečlivě vytvořený podklad a provozovatel nás s nimi na okruh stejně nepustí.