AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Master Driving Event

Sosnová (8.11.2014)

skola pech semerad.jpg

Okruhový den na oblíbené závodní dráze v Sosnové u České Lípy bude patřit všem příznivcům bezpečného automobilového vyžití a jízdy bokem. Pod dohledem mistrů!


Master Driving Event bude o ježdění, tréninku a osobním zlepšování... K dispozici nám bude kompletní dráha v Sosnové. A náš cíl je jasný, tedy dva cíle - tím prvním je, tak jako vždy na akci AmaterCupu, zábava a příjemně strávený den ve společnosti stejně naladěných lidí a automobilových nadšenců. A tím druhým je trénink. Ať už by mělo jít o čistou stopu nebo jízdu bokem, s ohledem na zlepšování řidičských schopností.

Akce tedy bude probíhat na celém (!) závodním okruhu, jak na tradiční asfaltové části, tak i na bývalé šotolině. Z té této části dráhy byla provozovateli areálu odstraněna šotolinová vrstva, takže nehrozí poškození nebo nadměrné zašpinění auta, nicméně na asfaltu je stále ještě malá vrstva prachu a ten způsobuje, že asfalt klouže. Což je naším pohledem velice žádoucí.

Aby klouzal i zbytek dráhy, v případě, že nebude dostatečně vlhko, budeme asfalt kropit. Po celý den bude zajištěno (kdyby nechtělo v březnu mrholit nebo lehce sněžit) kropení kompletně celé (asfaltové i ex-šotolinové) dráhy, obava z nadměrného opotřebení pneumatik není na místě.

letek.jpg

Akce je koncipovaná tak, aby si každý účastník co nejvíce zajezdil. Aby, zejména na ex-šotolinové části, které je velmi rychlá, byla zajištěna maximální bezpečnost,  bude počet míst na startovní listině omezen. Platí, že se účastní ten, kdo se dříve zaregistruje a složí startovné.

To je 6.990 Kč a zahrnuje jak celodenní vjezd na dráhu bez omezení, tak celodenní občerstvení, možnost přijet a jezdit se spolujezdce a samozřejmě i obřerstvení pro něj.

A to není všechno, ani zdaleka ne - nebudeme totiž v Sosnové sami! V tom smyslu, že domlouváme instruktory, kteří by nám byli k dispozici a to ne instruktory ledajaké, ale mistry (a to doslova a do písmene) ve svém oboru, tedy ve svých kategoriích. Ti budou celý den k dispozici pro ty jezdce, kteří budou mít zájem o společnou jízdu, rady přímo v autě, svezení se svým vozem s instruktorem za volantem a podobně. Ten, kdo bude chtít jezdit sólo, tak samozřejme může a nikdo mu nutit instruktora do auta nebude, jezdci se zájmem o odbornou radu mohou bez váhání po celý den instruktory využít. A o kom že mluvíme? K dispozici nebude nikdo jiný než Vojta Štajf a Václav Pech!

V případě jakýchkoli dotazů jsme k dispozici na obvyklých kontaktech, těšíme se naviděnou v Sosnové!

Hlásit se můžete jako obvykle po registraci kliknutím na níže položené přihlašovací tlačítko - registrovaní jezdci po přihlášení do systému zadáním jména a hesla, neregistrovaní zájemci po vyplnění stručného registračního formuláře. Obratem vám emailem přijdou platební informace.

Informace pro přihlášené jezdce:

- Na závodní okruh prosím přijíždějte mezi 7.30 - 8.00 hodin

- V 8.00 proběhne stručná rozprava a bezpečnostní briefing a následně se pak bude jezdit

- Na 12.00 - 13.00 je naplánován oběd (bez přerušení jízd na okruhu).

- Po celý den je zajištěno občerstvení (snídaně, oběd, studené i teplé nápoje) ve vyhřívané restauraci

- J
ezdit se bude do cca 16,00 hodin, v rámci bezpečnosti a světla na dráze, cca 17,00 konec akce

- Parkovat budeme na předním parkovišti, první vjezd napravo po příjezdu k areálu

- Čerpací stanice je cca 300 metrů od závodního okruhu směr Mladá Boleslav, další čerpací stanice jsou v České Lípě, včetně jedné s 98 oktanovým benzínem


View Larger Map

OtevřenéAkce