AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Ultimate Driving Session

Kopřivnice (11.10.2014)

amatercup czechring.jpg

Testovací polygon Tatry Kopřivnice je obvykle veřejnosti spíše uzavřen, než že by bylo možné jej využít pro účely řidičských dnů, nicméně s AmaterCupem tam v roce 2014 vyrazíme. A možnosti areálu plně využijeme. Celý den budeme mít k dispozici kilometry a kilometry testovacích ploch, silnic a cest a to v rámci několika různých druhů jízd.

Nejbližším stanovištěm od parkoviště a zázemí bude oblast, které pracovně říkáme „Gymkhana Block“ a to proto, že jde o několik set metrů čtverečných bez překážek, bariér a záludností, na kterých budeme mít připravenou dráhu pro jízdu bokem, drifting a dlouhé powerslidy. Připraveny budou tři sekce, na kterých půjde bez potíží jak jezdit blokem, tak třeba jen tak pálit gumy a vytvářet kouřové clony.

A to není samozřejmě všechno.  Drivers Stage je pracovní název pro silničky, které se táhnou několik kilometrů napříč areálem a které lze za sebe poskládat jako parádní rychlostní zkoušku. Serpentiny, vracečky, horské silničky, z takovýchto segmentů poskládáme dráhu, na které budeme jezdit bez rizika vážné nehody. Připravena bude 6 km dlouhá trasa - pro všechny typy aut, jde o 100% asfalt, místy technického rázu, jinde zase s delším rovnějším úsekem a vyšší maximálkou.

trasa koprivnice ac.jpg

Cena za akci je 6.990 Kč a obsahuje vjezd do areálu a na všechny typy připravených stanovišť, zcela bez časového omezení - možnost jezdit na kterékoli připravené dráze bude možná pro všechny jezdce bez omezení. Dále je v ceně celodenní občerstvení, zdarma spolujezdec...

V rámci spolupráce s importérem značky Subaru budeme mít na akci k dispozici nové Subaru WRX STI - po dohodně bude auto připraveno pro zájemce k otestování, stačí se přihlásit při registraci na místě. Dále tady je zajištěný vstup do Muzea Tatra, zájemce, který by měl chuť využít čas k návštěvě expozit, má od nás zajištěný vstup - stačí se u nás včas nahlásit.

wrxsti2015.jpg

Jezdit budeme celou sobotu od rána (cca 8,30) až do večera (dokud budou podmínky v rámci světla bezpečné), nicméně pro ty jezdce, kteří dorazí už v pátek platí naše pozvání na společné posezení, které proběhne v páteční večer, cca 20,00 hodin v baru FiftyFifty.

Hlásit se můžete jako obvykle po registraci kliknutím na níže položené přihlašovací tlačítko - registrovaní jezdci po přihlášení do systému zadáním jména a hesla, neregistrovaní zájemci po vyplnění stručného registračního formuláře. Obratem vám emailem přijdou platební informace.

Areál je obrovský - my přesto budeme počet jezdů pro registraci korigovat - akce má být komornějšího charakteru pro maximální využití účastníků, nepůjde o nějakou hromadnou akci, prosíme proto zájemce, aby se včas registrovali.

Informace pro jezdce, kteří by chtěli přijet s autem na podvalu - není prolbém, pokud dorazíte už v pátek odpoledne auto zaparkovat v areálu, který je neustále pod dohledem ostrahy. A hlavně v uzavřeném areálu automobilky. Podrobosti ohledně příjezdu, parkování, jízd, možnosti čerpat palivo (98) atd. dostanou přihlášení jezdci včas emailem.

Pokud vám během několika minut po přihlášení na akci nedorazí automaticky generovaný email, zkontrolujte prosím váš spamový koš, nevyžádanou poštu, resp. se prosím ozvěte na náš email info@amater-cup.cz a vše obratem společně dořešíme a přihlášku na akci vyřídíme.

PRO PŘIHLÁŠENÉ JEZDCE:

V sobotu začínáme v 8,30 vjezdem do areálu Tatra vstupní branou od silniče č. 58, Průmyslový park.

Do areálu budou vpuštěna pouze auta s kartou umístěnou za předním sklem - bude sloužit po celý den pro vjezd/výjezd při tankování atd. Kartu obdrží každý z účastníků v sobotu ráno na srazu před vstupní branou (anebo v pátek večer).

Cesta na polygon od vstupní brány je velice jednoduchá - projedete vstupní branou, pojedete 300 metrů rovně a po levé ruce uvidíte vjezd na polygon. V celém areálu je nutně striktně dodržovat omezenou rychlost - vyřádit se můžeme na polygonu a na dráze.

Čerpací stanice s 98 benzínem je nedaleko areálu, polohu upřesníme při rozpravě (ulice Obránců Míru, cca 1 km od hotelu Tatra)

Děti, pejsky, (lemury, papoušky, ...) nechte prosím doma, akce je určena pouze pro jezdce a spolujezdce. 

Ti, kteří chtějí přijet už od den dříve a potkat se "na kus řeči" - sraz v baru FiftyFifty v hotelu Tatra, máme tam na 20.00 rezervovaný stůl. V baru nevaří, na večeři lze před dím zajít do restaurace hotelu Tatra, která je hned vedle baru, v komplexu hotelu Tatra.

Ubytování si řeší každý sám dle vlastních potřeb. Např. Hotel Tatra, hotel Olympia, Penzion pod Bílou horou.... vše několik minut od areálu. 

Zaparkovat auta/podvaly lze po dohodě přímo v areálu Tatry již v pátek cca do 18,00. Zájemci o parkování - prosím volejte na místě na telefon 603 296 696. Na tomto čísle jsme samozřejmě také pro jakékoli další dotazy.

Mapa

View Larger Map

OtevřenéAkce