AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Track and Gravel Day

Sosnová (22.3.2014)

amatercup banyrek 2.jpg

Okruhový den na oblíbeném závodní dráze v Sosnové u České Lípy bude patřit všem příznivcům bezpečného automobilového vyžití. A jízdy bokem.


Track and Gravel v názvu jasně napovídá, o čem tato akce bude. Tedy přesněji řečeno kde se bude jezdit, k dispozici nám bude kompletní dráha v Sosnové. A náš cíl je jasný, tedy dva cíle - tím prvním je, tak jako vždy na akci AmaterCupu, zábava a příjemně strávený den ve společnosti stejně naladěných lidí a automobilových nadšenců. A tím druhým je trénink. Ať už by mělo jít o čistou stopu nebo jízdu bokem, s ohledem na zlepšování řidičských schopností.

Akce tedy bude probíhat na celém (!) závodním okruhu, jak na tradiční asfaltové části, tak i na bývalé šotolině. Z té této části dráhy byla provozovateli areálu odstraněna šotolinová vrstva, takže nehrozí poškození nebo nadměrné zašpinění auta, nicméně na asfaltu je stále ještě malá vrstva prachu a ten způsobuje, že asfalt klouže. Což je naším pohledem velice žádoucí.

Aby klouzal i zbytek dráhy, v případě, že nebude dostatečně vlhko, budeme asfalt kropit a střídat tak mokré a suché podmínky na trati. Kdyby nechtělo v březnu mrholit, kropení kompletně celé (asfaltové i ex-šotolinové) dráhy odstraní možné obavy z nadměrného opotřebení pneumatik. Nebo přílišné přilnavosti.

Pro koho je akce určená? Pro každého, kdo chce jezdit a zlepšit své řidičské schopnosti. Anebo třeba otestovat techniku či před sezónou potrápit před přezutím zimní obutí. Tak jako tak je startovní listina otevřena pro všechny řidiče (starší osmnácti let a s platným řidičákem) bez rozdílu, nezáleží na typu auta, stáří, modelu či palivu v nádrži.

varianty sosnova.jpg
Sosnovský okruh nabízí nejrůznější varianty rozvržení dráhy. My tuto flexibilitu samozřejmě využijeme.

Akce je koncipovaná tak, aby si každý účastník co nejvíce zajezdil. Aby, zejména na ex-šotolinové části, které je velmi rychlá, byla zajištěna maximální bezpečnost,  bude počet míst na startovní listině omezen. Platí, že se účastní ten, kdo se dříve zaregistruje a složí startovné.
To je 3.990 Kč a zahrnuje jak celodenní vjezd na dráhu bez omezení, tak celodenní občerstvení, možnost přijet a jezdit se spolujezdce a samozřejmě i obřerstvení pro něj. V případě jakýchkoli dotazů jsme samozřejmě k dispozici na obvyklých kontaktech, těšíme se naviděnou v Sosnové!

!!!! POZOR - PLATÍ, ŽE STARTOVNÍ LISTINA NA AKCI BUDE V ZÁJMU BEZPEČNOSTI A CO NEJKOMFORTNĚJŠÍCH JÍZD PŘIHLÁŠENÝCH JEZDCŮ OMEZENA!!!

Hlásit se můžete jako obvykle po registraci kliknutím na níže položené přihlašovací tlačítko - registrovaní jezdci po přihlášení do systému zadáním jména a hesla, neregistrovaní zájemci po vyplnění stručného registračního formuláře. Obratem vám emailem přijdou platební informace.

Pokud vám během několika minut po přihlášení na akci nedorazí automaticky generovaný email, zkontrolujte prosím váš spamový koš, nevyžádanou poštu, resp. se prosím ozvěte na náš email info@amater-cup.cz a vše obratem společně dořešíme a přihlášku na akci vyřídíme.Informace pro přihlášené jezdce:
Na závodní okruh prosím přijíždějte mezi 8.30 - 9.00 hodin, v 9.00 proběhne stručná rozprava a bezpečnostní briefing, cca na 12.00 - 13.00 je naplánován oběd (bez přerušení jízd na okruhu). J
ezdit se bude do cca 16,00 hodin.

Parkovat budeme na zadním parkovišti - druhý vjezd doprava od příjezdu k hlavní bráně.

Čerpací stanice s 98 oktanovým benzínem je cca 300 metrů od závodního okruhu směr Mladá Boleslav, další čerpací stanice jsou v České Lípě.


View Larger Map

OtevřenéAkce