AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Winter Drift

Sosnová (8.2.2014)

tracdy 2012 2.jpg

AKTUALIZOVÁNO: Pokud nebude v sobotu na dráze sníh, budeme celý okruh kropit!

Okruhový den na závodním okruhu v Sosnové u České Lípy s volným ježděním. V rámci startovného 2490 Kč mají všichni jezdci otevřený vjezd na dráhu, celý den bude k dispozici občerstvení a to nejen pro jezdce, ale i spolujezdce, kteří mohou přijet, samozřejmě zdarma.


Dorazit může jako tradičně na každou akci AmaterCupu kdokoli starší osmnácti let s platným řidičským průkazem v autě v dobrém technickém stavu. S předokolkou, zadokolkou nebo autem s pohonem všech kol, benzínem či dieselem (a ani E85, plyn nebo hybrid nebude z akce vyloučen pro svou unikátnost), na tom nezáleží, podstatná je motivace jezdit.

Doufáme a věříme ve sníh, zatím - a neradi bychom něco zakřikli, to vypadá pozitivně a předpověď hovoří o srážkách. Horší počasí (tedy v našem případě bez sněhové nadílky) či méně ideální povětrnostní podmínky budeme kompenzovat dobrou atmosférou a náladou, "benzínovými" řečmi a debatami nad zásadními otázkami automobilového života.

snih sosnova.jpg

Jezdit budeme asfaltovou část (během dne lze měnit konfiguraci dráhy či směr jízdy), v případě sněhu jsou vlastnosti dráhy jasné, pokud by sníh nebyl, tak se dá předpokládat vlhký, uklouzaný asfalt a i tak by mělo být o nižší přilnavost postaráno, ze zkušenosti víme, že i když je na dráze sněhu méně, tak odtává ten kolem dráhy a tím permanentně asfalt zvlhčuje a zvyšuje kluznost.

fotky sosnova winter.jpg

Hlásit se můžete jako obvykle po registraci kliknutím na níže položené přihlašovací tlačítko - registrovaní jezdci po přihlášení do systému zadáním jména a hesla, neregistrovaní zájemci po vyplnění stručného registračního formuláře. Obratem vám emailem přijdou platební informace.

Pokud vám během několika minut po přihlášení na akci nedorazí automaticky generovaný email, zkontrolujte prosím váš spamový koš, nevyžádanou poštu, resp. se prosím ozvěte na náš email info@amater-cup.cz a vše obratem společně dořešíme a přihlášku na akci vyřídíme.
Informace pro přihlášené jezdce:

Na závodní okruh prosím přijíždějte mezi 8.30 - 9.00 hodin, v 9.00 proběhne stručná rozprava a bezpečnostní briefing, cca na 12.00 - 13.00 je naplánován oběd (bez přerušení jízd na okruhu). Jezdit se bude do cca 16,00 hodin.

Parkovat budeme na zadním parkovišti - druhý vjezd doprava od příjezdu k hlavní bráně.

Čerpací stanice s 98 oktanovým benzínem je cca 300 metrů od závodního okruhu směr Mladá Boleslav, další čerpací stanice jsou v České Lípě.


View Larger Map

OtevřenéAkce