AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Snow Driving Lungau 2014

Lungau (18.1.2014 - 19.1.2014)

impreza strika.jpg

Aktualizováno:
Informace pro účastníky a přihlášené jezdce - podrobnější info ohledně příjezdu, cesty, atd. doplníme během týdne před akcí v závislosti na podmínkách na cestách směrem do Rakouska, apod. Každopádně platí, že sraz v pátek v podvečer na večeři v hotelové restauraci Steffner-Wallner, vše ostatní si vysvětlíme tam.

Chcete dokonale ovládnout své auto, bez ohledu na to, jestli je to čtyřkolka, předokolka nebo vůz s pohonem zadních  kol? Máte zájem naučit se kontrolovat svůj automobil v každé situaci? Baví vás jezdit, hledat své limity i svého auta, bavíte se při jízdě bokem? Pokud zní odpověď ano, pak je tohle ideální nabídka, jak strávit jeden lednový víkend s partou podobně zaměřených nadšenců.

Tak jako tradičně bude prvním podnikem v roce, přesněji v lednu 2014, jedinečný zimní trénink ve sněhové aréně v rakouském Lungau, Snow Driving Lungau 2014, se koná od 18. do 19. ledna. 

Jak už v minulosti, spojili jsme se s trenérem Vláďou Machatým, který pro nás představuje záruku kvality jak po stránce trenérské, tak, vzhledem k jeho dlouholetému působení v Rakousku, také jistotu při organizaci celé akce.

Smysl a cíl celé akce je v podstatě jednoduchý. Strávit se svými auty společně dva dny na upravené sněhové dráze a procvičit se pod dohledem trenéra v jízdě na sněhu, ale hlavně během (a po ukončení tréninku) společně začít řádné chvíle zábavy.

Program tréninku, přesněji řečeno celého pobytu je následující. Účastníci přijedou buď samostatně nebo v rámci společného přesunu z Čech do Rakouska. My preferujeme společnou (svižnou, ale bezpečnou!) jízdu, ale je to na každém osobně. 
Ubytují se ve vynikajícím čtyřhvězdičkovém hotelu, na pořadu dne je pak večeře a poté, pokud bude zájem, chuť a nálada, také společná zábava na baru.

Druhý den ráno se jede do sněhové arény, kde se bude jezdit, trénovat nejrůznější řidičské techniky, pilovat severský styl jízdy. Po ukončení tréninku následuje přesun na hotel, odpočinek, společná večeře a no samozřejmě, večerní zábava. Další den po snídani razíme opět směr snow arena a trénuje se až do odpoledne.mapa lungau.jpg
Od přechodu Dolní Dvořiště je Lungau při jízdě nejkratší trasou vzdálené 265 kilometrů, delší, ale pohodlnější cesta po dálnici měři od přechodu na jihu Čech 300 kilometrů.


Pro koho je Snow Driving Lungau určený?
V podstatě pro kohokoli... Pro kohokoli, kdo chce se svým autem jezdit na sněhu, chce ovládnout a zlepšit své řidičské techniky na nepřilnavém povrchu. A chce se královsky bavit v partě stejně zaměřených lidí. Nemáme žádná omezení ohledně aut, přijet lze s autem s jakýmkoli typem pohonu, motoru či paliva. Že se nedá jezdit bokem s naftovým kombíkem? Nevěřte tomu! 

Dráha je k dispozici jak autům s pohonem všech kol či zadní nápravy, tak po zkušenostech z loňska víme, že se dá na sněhu krásně bokem vodit i předokolka. Nezáleží na tom, jaké auto máte v garáži, není podstatné, jestli je to sporotvní náčiní anebo rodinné přibližovadlo, důležitá je chuť jezdit a učit se nové věci či procvičovat ty staré.

Nezáleží také na tom, jak je řidič jezdecky a technicky vyspělý, vzhledem k individuálnímu přístupu a parametrům dráhy se všihcni vejdeme a nikdo nebude nikoho omezovat, nikdo nebude upozaďován. Jedinou podmínkou je věk řidiče nad osmnáct let, auto v odpovídajícím technickém stavu, homologovaný výfuk a klasické (ať už civilní nebo sportovní) pneumatiky - otevřené výfuky a obutí s hřeby je zakázáno. Velkými hřeby, cvočky na pneumatikách Hakkapeliitta jsou v pořádku.

pro koho.jpg

Celá akce je připravena jako komorní tak, aby si všichni maximálně užili a maximálně zajezdili, důraz tak jako vždy na našich akcích klademe na osobní přístup, osobní jednání a přátelskou atmosféru. Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete strávit s námi a s jezdci, které určitě znáte z našich předešlých akcí AmaterCupu, začátek nového roku. Z naší strany můžeme slíbit nejen optimální sněhové podmínky, špičkovou kvalitu a perfektní organizaci, ale hlavně příjemnou náladu a maximální zábavu jak za volantem, tak mimo sněhovou arénu. Kdo byl minule tak ano, teď mluvíme o místní pálence zirbe...

Kde budeme bydlet?
Hotely, kde budeme bydlet, stojí proti sobě na náměstí městečka Mauterndorf a jmenují se BingglSteffner Wallner. Jde o čtyřhvězdičkové hotely rodinného typu, máme je vyzkoušené už z minulosti.

Kolik celý pobyt stojí?
Tohle je asi velmi dobrá zpráva pro všechny zájemce, nám se podařilo vyjednat oproti loňsku zajímavější podmínky a tak jsme mohli cenu akce zásadně zlevnit.

Cena startovného pro jezdce je 899 Eur a zahrnuje kompletní servis, který je k pobytu potřeba. To znamená dvě noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu s polopenzí (snídaně a večeře) ve dvoulůžkovém pokoji pro jednoho. Kompletní catering ve sněhové aréně - po oba dva dny nealkoholické nápoje, čaj a kávu, samozřejmě také dva dny oběd (polévka, hlavní, jídlo a moučník) a pro ty, které by přepadl hlad mimo dobu oběda, tak také dva dny snack ve snow arene. To znamená, že přijedete a nemusíte se o nic starat, ubytování, ale hlavně jídlo a pití máte zajištěné po celou dobu pobytu, nepřiplácíte ani korunu navíc! K tomu „startovné“ zahrnuje samozřejmě dva dny tréninku ve sněhové aréně pod vedením česky mluvících instruktorů, zapůjčení vysílaček na oba dva dny, atd.

A co spolujezdec?
Samozřejmě, s tím se počítá a i tady se nám podařilo upravit cenu směrem dolů, cena pro spolujezdce je 150 Eur a obsahuje ubytování v pokoji s jezdcem, polopenzi v hotelu kombinovanou s kompletním cateringem ve snow aréně. Zjednodušeně řečeno pokud přijede spolujezdec, má kompletní servis ohledně ubytování a jídla jako jezdec. 
Jsou tady záležitosti, které nejsou zahrnuty v ceně a to je například palivo, napojit vaše auta budete bohužel muset sami. Pak „extras“ v hotelu, tedy nápoje, masáže (nevztahuje se samozřejmě na masáže od spolujezdce), wellnes, atd. A také na škody způsobené jak ve sněhové aréně, tak také v hotelu – to kdyby například někdo začal na pokoji řádit jako rocková hvězda.

Co budeme dělat?
Dobrá otázka. Jezdit samozřejmě, ovšem tak, jak bude každému vyhovovat. Na místě budou tři instruktoři, kteří budou mluvit samozřejmě česky, a budou se zájemcům o instruktáž věnovat. Na druhou stranu ten, kdo bude chtít jezdit bez komentářů instruktora, bude moct, to je na každém osobně. Lektoři na místě budou, povinně s nimi jezdit nikdo nemusí.


HARMONOGRAM bude vypadat asi takto: 

1. den (17.1.)
od 14:00 hod. příjezd do hotelu v Lungau, volné odpoledne, wellnes a večeře. 

2. den (18.1.)
od 7:00 snídaně a odjezd do snow areny 
8:30 rozprava s jezdci a rozdělení do skupin 
9:00 – 12:00 dopolední trénink
12:00 – 13:00 polední přestávka spojená s obědem v chatě přímo v aréně 
13:00 – 16:00 odpolední trénink
16:30 závěrečná rozprava s jezdci a odjezd do hotelu 
od 18:00 večeře 

3.den (19.1.)
od 7:00 snídaně a následovně check out v hotelu 
8:45 odjezd do snow areny 
9:00 – 12:00 dopolední trénink 
12:00 – 13:00 polední přestávka spojená s obědem v chatě přímo v aréně 
13:00 – 16:00 odpolední trénink 
Od 16:00 závěrečné vyhodnocení a odjezd k domovu

Ještě jednou tedy ve zkratce:


- jde o plné dva dny ježdění

- instruktoři jsou k dispozici a mluví samozřejmě česky

- cena bez DPH je konečná a zahrnuje vše kromě paliva, nejsou žádné další a skryté poplatky

- dráha je vyhrazena pouze pro nás - nebudeme se o ni s nikým dělit

- veškerý servis (jídlo, ubytování, instruktoři, ...) je v ceně a plně zajištěn

Jsme k dispozici pro jakékoli dotazy na obvyklém emailu info@amater-cup.cz, a také na našich telefonních číslech Petr Menzl + 420 603 296 696 nebo Filip Rakovan +420 603 580 436. A na těchto kontaktech také budeme přijímat objednávky a řešit startovné - nebudeme otevírat klasický systém přihlašování.

Těšíme se na viděnou na Snow Driving Lungau!

Petr a Filip

Snow Driving Lungau 2013 se zúčastnili například:
BMW M3, Mazda 3 MPS, Subaru Impreza STI, BMW 330i, Mitsubishi Lancer Evo, Mazda 6,
BMW 530d, Ford Focus ST, Range Rover, atd.

OtevřenéAkce