AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Ultimate Trackday

Sosnová (16.11.2013)

sosna.jpg


Informace pro přihlášené jezdce:

Na závodní okruh prosím přijíždějte mezi 8.30 - 9.00 hodin, jezdit se bude do 16,00 hodin.
Parkovat budeme na zadním parkovišti - druhý vjezd doprava od příjezdu k hlavní bráně.
Čerpací stanice s 98 oktanovým benzínem je cca 300 od závodního okruhu směr Mladá Boleslav.

. . . . . . . .

Okruhový den na oblíbeném závodní dráze v Sosnové u České Lípy bude patřit všem příznivcům bezpečného automobilového vyžití. A jízdy bokem.


Listopadový Ultimate Trackday má dva základní účely. Tím prvním je, tak jako vždy na akci AmaterCupu, zábava a příjemně strávený den ve společnosti stejně naladěných lidí a automobilových nadšenců. A tím druhým je trénink. Ať už by mělo jít o čistou stopu nebo jízdu bokem.

Akce bude probíhat na celém (!) závodním okruhu, jak na tradiční asfaltové části, tak i na bývalé šotolině. Z té této části dráhy byla provozovateli areálu odstraněna šotolinová vrstva, takže nehrozí poškození nebo nadměrné zašpinění auta, nicméně na asfaltu je stále ještě malá vrstva prachu a ten způsobuje, že asfalt klouže. Což je naším pohledem velice žádoucí. Aby klouzal i zbytek dráhy, budeme asfalt kropit, po celý den bude zajištěno (kdyby nechtělo v polovině listopadu pršet) kropení celé asfaltové dráhy, takže obava z nadměrného opotřebení pneumatik a „zbytečné“ přilnavosti není na místě.

Pro koho je akce určená? Pro každého, kdo chce jezdit a zlepšit své řidičské schopnosti. Anebo třeba otestovat techniku či před zimou potrápit před přezutím na zimní obutí letní pneumatiky. Tak jako tak je startovní listina otevřena pro všechny řidiče (starší osmnácti let a s platným řidičákem) bez rozdílu, nezáleží na typu auta, stáří, modelu či palivu v nádrži. 

Akce je koncipovaná tak, aby si každý účastník co nejvíce zajezdil. Aby, zejména na ex-šotolinové části, které je velmi rychlá, byla zajištěna maximální bezpečnost,  bude počet míst na startovní listině omezen. Platí, že se účastní ten, kdo se dříve zaregistruje a složí startovné. To je 3.990 Kč.
V případě jakýchkoli dotazů jsme samozřejmě k dispozici na obvyklých kontaktech.

Těšíme se naviděnou v Sosnové!

Petr a Filip

letek.jpg