AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Melk Drifting 2013

Melk, Rakousko (12.10.2013 - 13.10.2013)

melk.jpg

Jedinečná příležitost pro řidiče, kteří chtějí zlepšit dovednost jízdy dveřmi napřed.


Známý závodní okruh a polygon Wachauring u rakouského Melku nedaleko Vídně je ideálním místem na trénink tohoto druhu, členitostí, šířkou, kvalitním asfaltem a neustálým kropením celé dráhy vodou.

Tyto jedinečné možnosti jsou ale také bohužel důvodem, proč je tento areál defacto neustále obsazený rakouskými řidiči, náš termín je pravděpodobně jediný volný pro českou automobilovou veřejnost.
Ještě jste v Melku nebyli? Tady se naučíte jezdit bokem, zlepšíte své drifty a powerslidy!

mapa melk.jpg

Areál Wachauring se nachází ve městečku Melk nedaleko Vídně, ve velice příznivé vzdálenosti pro cestu z Čech i Moravy, potažmo Slovenska. Z hraničního přechodu Dolní Dvořiště je to do Melku nějakých 130 km, podobná vzdálenost je i od hraničního přechodu Hatě, z Prahy jde asi o 300 km, z Brna 220 km.

Takže co nás čeká? Program akce je jednoduchý. Sejdeme se v sobotu 12. října ve 14.00 hodin v Melku, začneme registrací, následovat bude rozprava a krátké školení a pak už se bude jen jezdit. Samozřejmě že před vjezdem na dráhu bude čas přezout pneumatiky anebo dofouknout gumy a snížit tak jejich přilnavost, samozřejmostí je i přítomnost profesionálního instruktora.

V sobotu se bude jezdit od 16.00 do 20.00 hodin večer, následovat bude přesun na hotel (bydlet budeme ve čtyřhvězdičkovém hotelu Donauhof) , společná večeře a pro zájemce také „analýza“ celého dne u baru. S povoleným doplněním životně důležitých kapalin.


Video z Melku od Marka Rašky... Tak vodí po kropené dráze závodního okruhu svou Imprezu STI!

Druhý den ráno se po časné snídani přesuneme opět na závodní okruh a hned od rána budeme jezdit, dráha bude rezervována od 8.00, ve 14.00 ukončíme jízdy, společně uzavřeme celý podnik a kolem třetí hodiny se rozjedeme směrem k ČR tak, abychom všichni v neděli večer byli už v pořádku zpět doma.

Po celou dobu bude na dráze trenér, k dispozici všem, kdo budou chtít poradit či kontrolovat chyby a svá zlepšení. Bude-li někdo chtít jezdit, aniž by byl nucen poslouchat rady a komnetáře školitele, je to samozřejmě možné. Postaráno o jako obvykle na našich akcích o občerstvení, jídlo a pití po celý pobyt obecně, v ceně startovného je samozřejmě ubytování.

Cena startovného je 999 Eur pro řidiče a zahruje tedy kompletně vše mimo paliva. Není problém jet se spolujezdcem, naopak! Ten (nebo ta) má pak ve startovném za 150 Eur komplet jídlo na oba dva dny, ubytování a celodenní možnost jezdit v autě s řidičem.

Na akci se prosím registrujte ideálně písemně s uvedením vašich kontaktních údajů, emailem na naši adresu info@amater-cup.cz, v pořádku je možnost platby nejen v eurech, ale také v korunách.

Vzhledem k tomu, že je akce jediná tohoto druhu v letošním roce a že kapacita je omezená, prosíme vážné zájemce, aby nenechávali registraci na poslední chvíli. Registrační listina bude sestavována podle času přihlášení a složení startovné. V případě jakýchkoli dotazů jsme k dispozici.

Těšíme se naviděno v Melku!

Petr a Filip

melk uzky banner.jpg