AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

AmaterCup 6. závod

Písek (21.9.2013)

amatercup duben akce 2012.jpg

Šestý a poslední závod sezóny 2013 na závodním okruhu v Písku. Přijet mohou ti, kdo řídí předokolky, zadokolky i auta s pohonem všech kol, nezáleží na tom, jde-li o benzín nebo diesel. manuál či automat.

Ráno proběhne administrativní přejímka a pak je až do oběda dráha otevřená libovolně pro trénink. Kdokoli z jezdců může jezdit zcela libovolně a bez omezení. Přes oběd, který je stejně jako celé občerstvení v ceně startovného, se upraví dráha, připraví se profesionální časomíra.

Pak se jedou měřené jízdy, obvykle dva okruhy ve dvou kolech (více v Propozicích) stylem závodu do vrchu, na trati je vždy jedno auto pro zachování maximální bezpečnosti. Časy jednotlivých jízd se sčítají, a ten, kdo dosáhne ve své skupině (dělení je do třech kategoriích podle objemu motoru, výkonu a hmotnosti) nejlepšího času, vyhrál.

Startovné je 2.490 Kč a zahrnuje celodenní vjezd na dráhu, účast v tréninku i měřených kolech, občerstvení pro jezdce i spolujezdce.

HARMONOGRAM AKCE - informace pro přihlášené jezdce

Na okruh v Písku prosím přijíždějte mezi 8.30 a 9.00. Příjezd je po městském obchvatu na trase na Praha - České Budějovice. Pro příjezd směrem od Prahy je zapotřebí sjet na prvním sjezdu za McDonalldem doprava a pokračovat podle směrových tabulek "motokárová dráha" dále. Pro příjezd od Budějovic je třeba se na tento sjezd dostat  včasným odbočením před čerpací stanicí Shell a nadjetím nad obchvatem. V této době proběhne prezence a krátká rozprava. Parkovat se bude na ploše zadního parkoviště.

Od 9.00 bude otevřen vjezd na závodní okruh, do oběda budou probíhat volné jízdy a trénink. Kolem poledne bude nainstalována na dráhu časomíra a vše se připraví ke startu. Konec závodu cca 16.00 hodin, konec akce 17.00 hodin.

Nejbližší čerpací stanice s 98 benzínem je na výjezdu z Písku na České Budějovice.

amatercup pisek 2.jpg

OtevřenéAkce