AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Snow Driving Lungau

Lungau, Rakousko (11.1.2013 - 12.1.2013)

!!! POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - SNOW DRIFT LIVIGNO 2016 !!!


frozen banner.jpgSnow Driving Lungau 2013 obsazen


Informace pro všechny jezdce (zejména pokud nepojedou s námi) - sraz v 8,30 hodin v pátek ráno před sněhovou arénou,
v příloze jsou souřadnice pro navigaci a plánek pro orientaci.

 

Informace pro jezdce ubytované na hotelu Grizzly

 

Informace pro jezdce, kteří chtějí jet do Rakouska s námi společně

lung.jpgPrvním podnikem roku 2013 je jedinečný zimní trénink ve sněhové aréně v rakouském Lungau, náš Snow Driving Lungau, který se koná od 11. do 12. ledna 2013. 

Spojili jsme se v rámci této záležitosti se známým trenérem Vláďou Machatým, který pro nás představuje záruku kvality jak po stránce trenérské, tak, vzhledem k jeho dlouholetému působení v Rakousku, také jistotu při organizaci celé akce.
Vláďa Machatý pro nás a naše jezdce připravil velice zajímavou nabídku – kompletní dvoudenní zimní trénink ve sněhové aréně ve známém středisku Lungau.
Od přechodu Dolní Dvořiště je Lungau při jízdě nejkratší trasou vzdálené 265 kilometrů, delší, ale pohodlnější cesta po dálnici měři od přechodu na jihu Čech 300 kilometrů.

mapa lungau.jpg


Smysl a cíl celé akce je v podstatě jednoduchý. Strávit se svými auty společně dva dny na upravené sněhové dráze a procvičit se pod dohledem trenéra v jízdě na sněhu, ale hlavně během (a po ukončení tréninku) společně začít řádné chvíle zábavy. Program tréninku, přesněji řečeno celého pobytu je následující. Účastníci přijedou buď samostatně nebo v rámci společného přesunu z Čech do Rakouska. My preferujeme společnou (svižnou, ale bezpečnou!) jízdu, ale je to na každém osobně. 
Ubytují se ve vynikajícím čtyřhvězdičkovém hotelu, na pořadu dne je pak večeře a poté, pokud bude zájem, chuť a nálada, také společná zábava na baru. Druhý den ráno se jede do sněhové arény, kde se bude jezdit, trénovat nejrůznější řidičské techniky, pilovat severský styl jízdy. Po ukončení tréninku následuje přesun na hotel, odpočinek, společná večeře a no samozřejmě, večerní zábava. Další den po snídani razíme opět směr snow arena a trénuje se až do odpoledne. 


... Video Snow Areny, kde budeme jezdit a trénovat. Dokonalý povrch celý den, optimální podmínky ...


Pokud máte rádi data, čísla a časy, tak HARMONOGRAM bude vypadat asi takto: 

1. den (10.1.)
od 14:00 hod. příjezd do hotelu v Lungau, volné odpoledne, wellnes a večeře. 

2. den (11.1.)
od 7:00 snídaně a odjezd do snow areny 
8:30 rozprava s jezdci a rozdělení do skupin 
9:00 – 12:00 dopolední trénink
12:00 – 13:00 polední přestávka spojená s obědem v chatě přímo v aréně 
13:00 – 16:00 odpolední trénink
16:30 závěrečná rozprava s jezdci a odjezd do hotelu 
od 18:00 večeře 

3.den (12.1.)
od 7:00 snídaně a následovně check out v hotelu 
8:45 odjezd do snow areny 
9:00 – 12:00 dopolední trénink 
12:00 – 13:00 polední přestávka spojená s obědem v chatě přímo v aréně 
13:00 – 16:00 odpolední trénink 
Od 16:00 závěrečné vyhodnocení a odjezd k domovu 

grizly.jpg

Zajímá tě, kde budeme bydlet?
Hotel se jmenuje Grizzly (vzdálenost od snow areny je asi 13 kilometrů), jde o čtyřhvězdičkový resort disponující moderními pokoji a širokou paletou doplňkových služeb. Stojí přímo u lanovky známého lyžařského střediska Katschberg, který disponuje asi 70 kilometry upravených sjezdovek každého stupně těžkosti. To pro ty, kteří by chtěli spojit výpravu do Rakouska s lyžováním. U hotelu je autobusová zastávka, odkud vás skibus odveze k dalším lyžařským střediskům: Speireck-Mauterndorf, Fanningberg nebo Obertauern. Pokud tedy vezmete sebou spolujezdce, ten samozřejmě může strávit celý pobyt ve sněhové aréně, ale také může vyrazit bez problémů na lyže. Odkaz na stránky hotelu najdeš zde


... Video z Grizzly Sport and Familien Resortu, kde budeme při naší akci Snow Driving Lungau bydlet ...

Kolik celý pobyt stojí?
Snažili jsme se připravit celou akci tak, aby směle konkurovala nabídce na trhu co do kvality programu, ubytování atd., a aby konkurenci překonala v ceně. Jsme si jisti, že se nám to povedlo. Cena startovného pro je jezdce 999 Eur a zahrnuje kompletní servis, který je k pobytu potřeba. To znamená dvě noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu s polopenzí (snídaně a večeře) ve dvoulůžkovém pokoji pro jednoho. Kompletní catering ve sněhové aréně - po oba dva dny nealkoholické nápoje, čaj a kávu, samozřejmě také dva dny oběd (polévka, hlavní, jídlo a moučník) a pro ty, které by přepadl hlad mimo dobu oběda, tak také dva dny snack ve snow arene. To znamená, že přijedete a nemusíte se o nic starat, ubytování, ale hlavně jídlo a pití máte zajištěné po celou dobu pobytu, nepřiplácíte ani korunu navíc! K tomu „startovné“ zahrnuje samozřejmě dva dny tréninku ve sněhové aréně pod vedením česky mluvících instruktorů, zapůjčení vysílaček na oba dva dny, atd. Navíc na místě bude náš profesionální fotograf, který bude oba dva dny celou akci dokumentovat, a také se nemusíte bát, že přijdete o video. 

Můžeme přijet ve dvou?
Samozřejmě. s tím se počítá... Cena pro spolujezdce je 240 Eur a obsahuje ubytování v pokoji s jezdcem, polopenzi v hotelu kombinovanou s kompletním cateringem ve snow aréně. Zjednodušeně řečeno pokud přijede spolujezdec, má kompletní servis ohledně ubytování a jídla jako jezdec. 
Jsou tady záležitosti, které nejsou zahrnuty v ceně a to je například palivo, napojit vaše auta budete bohužel muset sami. Pak „extras“ v hotelu, tedy nápoje, masáže (nevztahuje se samozřejmě na masáže od spolujezdce), wellnes, atd. A také na škody způsobené jak ve sněhové aréně, tak také v hotelu – to kdyby například někdo začal na pokoji řádit jako rocková hvězda. 

Pro koho je Snow Driving Lungau určený?
V podstatě pro kohokoli... Pro kohokoli, kdo chce se svým autem jezdit na sněhu, chce ovládnout a zlepšit své řidičské techniky na nepřilnavém povrchu. A chce se královsky bavit v partě stejně zaměřených lidí. 
Nemáme žádná omezení ohledně aut, přijet lze s autem s jakýmkoli typem pohonu, motoru či paliva. Že se nedá jezdit bokem s naftovým kombíkem? Nevěřte tomu!


banner autovero partner.jpg


Nezáleží také na tom, jak je řidiř jezdecky a technicky vyspělý, vzhledem k individuálnímu přístupu (česky mluvících !!!) trenérů se bude každý učit od úrovně, na které je - nikdo nebude nikoho omezovat, nikdo nebude upozaďován.
Jedinou podmínkou je věk řidiče nad osmnáct let, auto v odpovídajícím technickém stavu a klasické (ať už civilní nebo sportovní) pneumatiky - obutí s hřeby je zakázáno.

pro koho.jpg

Celá akce je připravena jako komorní tak, aby si všichni maximálně užili a maximálně zajezdili, důraz tak jako vždy na našich akcích klademe na osobní přístup, osobní jednání a přátelskou atmosféru. Budeme moc rádi, pokud se rozhodneš strávit s námi a s jezdci, které určitě znáš z našich předešlých akcí AmaterCupu, začátek nového roku. Z naší strany můžeme slíbit nejen optimální sněhové podmínky, špičkovou kvalitu a perfektní organizaci, ale hlavně příjemnou náladu a maximální zábavu jak za volantem, tak mimo sněhovou arénu. 

Ještě jednou tedy ve zkratce:

- jde o plné dva dny ježdění pod dohledem profesionálních instruktorů

- instruktoři mluví samozřejmě česky

- cena za startovné je konečná a zahrnuje vše kromě paliva, nejsou žádné další a skryté poplatky

- dráha je vyhrazena pouze pro nás - nebudeme se o ni s nikým dělit

- veškerý servis (jídlo, ubytování, instruktoři, ...) je v ceně a plně zajištěn

Jsme k dispozici pro jakékoli dotazy na obvyklém emailu info@amater-cup.cz, a také na našich telefonních číslech Petr Menzl + 420 603 296 696 nebo Filip Rakovan +420 603 580 436. A na těchto kontaktech také budeme přijímat objednávky a řešit startovné - skutečně se jedná o komorní akci a tak nebudeme otevírat klasický systém přihlašování. 

Těšíme se na viděnou na Snow Driving Lungau!

Petr a Filip

Snow Driving Lungau 2013 se zúčastní například:
BMW M3, Mazda 3 MPS, Subaru Impreza STI, BMW 330i, Mitsubishi Lancer Evo, Mazda 6,
BMW 530d, Ford Focus ST, Range Rover, atd.
my dva.jpg

OtevřenéAkce