AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

TrackDay

Sosnová u České Lípy (10.11.2012)

amatercup sosnova 3.jpg

Celodenní vjezd na dráhu, klouzavý asfalt, ideální podmínky pro každého nadšence bez rozdílu.


Uzavření šampionátu 2012, po šesti závodech je tady akce, na které se mohou potkat všichni ti, kteří v roce 2012 závodili. Ještě nenastala doba uzavřít své stroje do garáže! Tohle jsou volné jízdy pro každého. Přijet mohou ti, kdo řídí předokolky, zadokolky i auta s pohonem všech kol, nezáleží na tom, jde-li o benzín nebo diesel. manuál či automat. 

Celý den bude otevřený vjezd na dráhu a každý může dle libosti jezdit. Driftovat, ladit stopu. Po celou dobu akce bude připraveno tak jako obvykle občerstvení pro řidiče i spolujezdce, cena startovného je 1990 Kč.

HARMONOGRAM AKCE - informace pro přihlášené jezdce
Na okruh v Sosnové u České Lípy prosím přijíždějte mezi 8.30 a 9.00. V této době proběhne prezence a krátká rozprava. Parkovat se bude na ploše zadního parkoviště - druhý vjezd vpravo po příjezdu k areálu okruhu.

Od 9.00 bude otevřen vjezd na závodní okruh, konec akce 16.00. Celý den bude v depu občerstvení, teplé i studené nápoje. Ochranná přilba není povinná, ale je doporučená. Nejbližší čerpací stanice s 98 benzínem je u sjezdu z rychlostní silnice vzušnou čarou cca 300 metrů od autodromu.