AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

AmaterCup: 3. závod

Vysoké Mýto (16.6.2012)

amatercup myto 1.jpg

Třetí závod roku 2012 na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě.


Závod pro všechny příznivce amatérského zápolení. Přijet mohou ti, kdo řídí předokolky, zadokolky i auta s pohonem všech kol, nezáleží na tom, jde-li o benzín nebo diesel. manuál či automat. Cena startovného je 2490 Kč.

Ráno proběhne administrativní přejímka a pak je až do oběda dráha otevřená libovolně pro trénink. Kdokoli z jezdců může jezdit zcela libovolně a bez omezení. Přes oběd, který je stejně jako celé občerstvení v ceně startovného, se upraví dráha, připraví se profesionální časomíra. 

A pak se jedou měřené jízdy, obvykle tři okruhy ve dvou kolech (více v Propozicích) stylem závodu do vrchu, na trati je vždy jedno auto pro zachování maximální bezpečnosti. Časy jednotlivých jízd se sčítají, a ten, kdo dosáhne ve své skupině (dělení je do třech kategoriích podle objemu motoru, výkonu a hmotnosti) nejlepšího času, vyhrál.

HARMONOGRAM AKCE - informace pro přihlášené jezdce
Na okruh ve Vysokém Mýtě prosím přijíždějte mezi 8.30 a 9.00. V této době proběhne prezence a krátká rozprava. 

Od 9.00 bude otevřen vjezd na závodní okruh, do oběda budou probíhat volné jízdy a trénink. Kolem poledne bude nainstalována na dráhu časomíra a vše se připraví ke startu. Konec závodu cca 16.00 hodin, konec akce 17.00 hodin. 

Celý den bude v depu občerstvení, teplé i studené nápoje. Ochranná přilba je povinná! Pro závodníky, kteří ji nemají, máme přilby k zapůjčení.

Z DŮVODŮ SPECIFICKÝCH PODMÍNEK PRONÁJMU OKRUHU VE VYSOKÉM MÝTĚ JE OMEZENA KAPACITA STARTOVNÍ LISTINY.
Už více než dvě třetiny kapacity je zaplněno - prosíme zájemce, pokud chtějí startovat, aby se registrovali a neotáleli s platbou startovného, startovní listina je řazena na základě data přijetí registrace s složení startovného.

KAPACITA STARTOVNÍ LISTINY SE O NĚKOLIK MÍST UVOLNILA
REGISTRACE NA ZÁVOD OPĚT SPUŠTĚNY!

OtevřenéAkce