AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

AmaterCup: 2. závod

Hradec Králové (12.5.2012)

amatercup czechring.jpg

Druhý závod roku 2012 na závodním okruhu CzechRing v Hradci Králové.


Závod pro všechny příznivce amatérského zápolení. Přijet mohou ti, kdo řídí předokolky, zadokolky i auta s pohonem všech kol, nezáleží na tom, jde-li o benzín nebo diesel. manuál či automat. Cena startovného je 2490 Kč.

Ráno proběhne administrativní přejímka a pak je až do oběda dráha otevřená libovolně pro trénink. Kdokoli z jezdců může jezdit zcela libovolně a bez omezení. Přes oběd, který je stejně jako celé občerstvení v ceně startovného, se upraví dráha, připraví se profesionální časomíra. 

A pak se jedou měřené jízdy, obvykle tři okruhy ve dvou kolech (více v Propozicích) stylem závodu do vrchu, na trati je vždy jedno auto pro zachování maximální bezpečnosti. Časy jednotlivých jízd se sčítají, a ten, kdo dosáhne ve své skupině (dělení je do třech kategoriích podle objemu motoru, výkonu a hmotnosti) nejlepšího času, vyhrál.

Jezdit se bude konfigurace okruhu bez můstku!!!

Od 9.00 bude otevřen vjezd na závodní okruh, do oběda budou probíhat volné jízdy a trénink. Kolem poledne bude nainstalována na dráhu časomíra a vše se připraví ke startu. Konec závodu cca 16.00 hodin, konec akce 17.00 hodin. 

Celý den bude v depu občerstvení, teplé i studené nápoje. Ochranná přilba je povinná! Pro závodníky, kteří ji nemají, máme přilby k zapůjčení.

Informace pro jezdce:
Přijíždějte prosím mezi 8,30 a 9,00.  Příjezd a cesta na CzechRing se odvíjí od toho, ze které strany Hradce Králové přijedete, proto raději zde link na stránky areálu, kde je i mapa a souřadnice do navigace.

Nejlepší cesta je zřejmě jet po obchvatu města, sjet u OMV a Shellu na ulici Akademika Bedrny a pokračovat směrem na Věkoše po ulici Jana Černého až k areálu. 

Do areálu bude otevřena brána, příjezdové cesty se budeme v okolí snažit označit černými šipkami na bílém podkladě.