AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

Winter Slide 2012

Sosnová u České Lípy (21.1.2012)

winterslide 2012 2.jpg

Zima, to je ideální čas na trénink ... Chce tady někdo jezdit bokem?

Sosnová, to je klasika a tak rozvádět, jak vypadá okruh, potažmo jak se bude jezdit, by bylo asi nošením dříví do lesa. Přijet na tuhle akci může každý bez rozdílu co do typu pohonu, motoru či paliva v nádrží.

Celý den bude otevřený vjezd na dráhu a každý může dle libosti jezdit. Driftovat, ladit stopu. Celý den bude připraveno tak jako obvykle občerstvení pro řidiče i spolujezdce, cena startovného je 1990 Kč.

HARMONOGRAM AKCE - informace pro přihlášené jezdce
Na okruh v Sosnové u České Lípy prosím přijíždějte mezi 8.30 a 9.00. V této době proběhne prezence a krátká rozprava. Parkovat se bude na ploše zadního parkoviště - druhý vjezd vpravo po příjezdu k areálu okruhu.

Od 9.00 bude otevřen vjezd na závodní okruh, konec akce 16.00. Celý den bude v depu občerstvení, teplé i studené nápoje. Ochranná přilba není povinná, ale je doporučená. Nejbližší čerpací stanice s 98 benzínem je u sjezdu z rychlostní silnice vzušnou čarou cca 300 metrů od autodromu.


Startovní listina:
Jaroslav Cikán - Citroen C2 VTS x Aleš Kotěra - Porsche Cayman x Jakub Čapka - Evo X x Pavel Jaremenko - Impreza WRX x Jan Matras - Megane RS x Vratislav Štuber - Porsche 911 x Jan Vajsejtl - BMW E30 x Antoním Moravec - BMW 130i x Jan Hrbáček - BMW 130i x Radek Průša - Impreza STI x Valdemar Vašenda - BMW E30 x Václav Canda - BMW 325 x Martin Hofmann - Hyundai Sonata x Marian Kovář - Renault Clio Sport x Jan Kvasnička - Impreza STI x Michal Motl - Impreza STI x Vladimír Kvasnička - Saxo VTS x Patrik Pilc - Evo8 x Aleš Gollner - BMW3 x Marek Babšický - Impreza WRX x Lubor Koníček - Impreza WRX x Alexandr Řasa - Mazda 6 x Jura Sedláček Impreza GT x Marek Zetka - Mitsubishi Evo