AC

Zapomenuté hesloRegistrovat

AmaterCup Závod 2

Vysoké Mýto (11.6.2011)

akce2.jpg
Vysoké Mýto - rychlá trať s několika technickými pasážemi. Výborně dostupná ze všech koutů české republiky.

Pravidla jsou jednoduchá - stačí se zaregistrovat, složit startovné a přijet na místo se svým autem. Žádná povinná licence, žádné nutné úpravy na autě, nic, co by mělo bránit jakémukoli nadšenci o sportovní jízdu, aby změřil své síly a umění a porovnal je s časem.

Scénář závodního dne je velmi podobný osvědčenému schematu z loňské sezony. Dopolední volné jízdy následují po registraci a krátké rozpravě, polední pauza na oběd a po polední měřeřené jízdy. Čas měří profesionální časomíra najatá na doporučení místního autoklubu, měřený úsek složený z jednoho zahřívacího a dvou, resp. tří měřených kol má na délku tři kilometry. Ukončení závodu, vyhlášení výsledků, předání cen a uzavření akce.

Akce je určena všem řidičům bez rozdílu (limitem je osmnáct let a platný řidičský průkaz skupiny B.), startovat mohou auta všech běžných značek nezávisle na typu pohonu či motoru, s platnou technickou či, po dohodě s pořadateli, i bez. 

Na závodníky, resp. na vítěze kategorií čekají zajímavé a hodnotné ceny - vybavení a doplňky od společnosti Speedpro, luxusní brýle od Highligt Optic či vouchery na zapůjčení sportovních aut od společnosti Dream-Cars.

Informace pro přihlášené jezdce - neváhejte nás v případě dotazů kontaktovat na našem emailu info@amater-cup.cz, plus tak jako obvykle budeme ve středu před akcí rozesílat podrobnější časový harmonogram a informace k podniku, včas se dozvíte kdy a kam přijet, atd.

Akce už proběhla
Fotogalerii z akce najdete zde. Video máme tady. A shrnutí, jak vše proběhlo, zde.